bolak

Vadí vám předbíhání ve frontě?

Co děláte, když vás někdo předběhně ve frontě. Jak se zachováte v následujících 4 případech, když vás někdo předběhne…

  1. s tím že nepředbíhá, že už tu byl ale musel se pro něco vrátit
  2. s tím že nepředbíhá, že je tu támhle s tím člověkem vpředu
  3. s tím že má něco strašně urgentního a nemůže si dovolit čekat
  4. s tím že on má jen pár věcí a vy můžete počkat, jelikož máte plnej košík hovadin
  5. když vás někdo předběhne aniž by vůbec něco řekl

A co říkáte na tři největší předbíhače na webu – zzzzz, Kohuta57 a Sůwu? :) > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-otazky-pro-ministra-unikatni-sance

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Nevadí

Doplňuji:
Odpovím stručně, že mi předbíhání nejenom nevadí, ale navíc ještě některé lidi sama pouštím před sebe. Na slušné požádání reaguji také tak a na neslušné jenom mávnu rukou.

Další odpovědi
briketka10

Vadí

vadí, ale jen někdy, když já se dostanu na nákup tak jedu s batohem a vélkou taškou na rameno a to mě předbíhaj právě ti nejdrzejší, dokážu se i pohádat fakt, některý pouštím, ale málokoho mám to načasovaný kvůli autobusu, tak se mi nemůžou divit, v Glóbu je pošta, spořka, tabák a než to pořeším chvíli to
trvá..
Doplňuji:
a to, že si zapomene někdo zvážit cibuli to mi neva, ale kdo neřekne nic a beze slova vlítne na kasu toho bych přetrhla !!

Lakeysha

Vadí

  1. pokud se musel vátit pět kroků tak v pohodě, ale jinak má peška. 2)to už se tak občas stává, že člověk nestojí frontu sám…to většinou neřešim(pokud by se z jeho strany nejednalo o zcela samostatný úkon, který se toho jeho parťáka ani netýká) 3) vyslechnu si ho a posoudim urgenci, pokud sama nespěchám, jsme jen lidi, máme si pomáhat. Pokud sama spěchám,má peška. 4)kdyby si o tohle řekl sám, tak po něm ten košík hodim. Tahle situace je vhodná jen pokud se ten s plným košíkem sám nabídne.5) vysvětlím mu, jak vypadá fronta a jak se používá

Damiana

Nevadí

Mě si ale ještě nikdo nedovolil předběhnout…:-) Fakt. Ale stalo se mi několikrát, že jsem sama řekla někomu, kdo za mnou stepoval třeba s pytlíkem mražené chobotnice nebo hřebíčky do rakve – ať jde klidně přede mně.
Doplňuji:
ad Mosoj: To máš donáškovou službu? 🙂 Nikdy si nebyl v supermarketu, ve špičce? Jejich „specialita“ je právě v tuto dobu, kdy je na pokladny největší nápor nakupujících, otevřít třeba jen dvě kasy. To se pak hadi vinou až do půli kšeftu.

Fyzik

Vadí

  1. když jsem ho viděl, jak přímo přede mnou stál, a musel odejít, v pohodě.
  2. to je kravina, to mohu říct o komkoli
  3. to je kravina, to mohu říct o čemkoli
  4. když studenti čekají s balíčkem sušenek za mnou, když nakupuju na tři dny, prosím, ať jdou
  5. zavřít, degradovat, zastřelit

mosoj

Vadí

Fronty nejsou, byly jen za socialismu.
Zase nějaká pomluva kapitalistů obecných.

iceT

Vadí

ale většinou nedělám\neříkám nic,protože jsem slušně vychovaná a navíc jakékoli konflikty mi nedělají dobře.A taky nemám ve zvyku dělat scény.Jednotlivé body vypisovat nebudu,taky se mi stane,že se musím z fronty vrátit pro ještě něco,ale necpu se zpátky na místo,nikdo mi ho držet nebude,to je jasné.Tak se umístím do jiné fronty,třeba bude rychlejší.Ale celkově,pokud mě někdo požádá s jednou dvěma položkami nákupu,jestli ho nepustím-pustím,mě to problém nedělá.Ale nenápadné předbíhání,to mi vadí,fakt jo.
Se mi jednou stalo,že jsem se v Penny umístila do fronty,která byla evidentně kratší než ta druhá,jenže do té kratší se lidi přemisťovali z té delší fronty,jelikož ve vytvoření stejně dlouhé druhé fronty překážela paleta se zbožím,kterou stačilo jen objet,jak jsem udělala já.No a samozřejmě po mě hned začala jedna baba řvát,že se předbíhám,že oni ostatní stojí slušně ve frontě,a já jsem jí na to řekla,že nemůžu za to,že ostatní jsou slepí a stojí v jedné frontě,jak bembeci.Podle mě jsem se nepředběhla,jen jsem se umístila na konec kratší fronty.A prý jse jem ještě byla drzá.Pak jsem se už jen usmívala,protože ona furt cosi mlela.
Ale co mě fakt dokáže nažhavit je zdržování-další historka-jsem v Bille,žena přede mnou má nákup za asi 2000,zaplatí,ale že by nákup nacpala zpátky do koše a pak v klidu naskládala do tašky,to nee.Ona začala vybalovat igelitky,namar­kovaný nákup brala rovnou z pokladny a v klídečku rovnala do tašek.....no byla jsem v ten moment zralá na psychiatra.Ale stejně jsem nic nahlas neřekla.

a něco pro pobavení
http://www.stre­am.cz/vtipky-srandicky/598743-taky-nesnasite-cekani-ve-fronte

Poklička

Nevadí