briketka10

Vadí Vám nyní v zimě reklamy na letní téma ?

já sama se třeba nechystám na dovolenou snů, ale mám na mysli ty jak třeba jede dívka na kole, má košík s ovocem a sluníčko svítí o stošest, pak ta René já a Rudolf je už ohraná a stará je jich víc..

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nevadí,připomene mi to léto a těším se na ně!

Další odpovědi
Drap

Je mi jedno jaké jsou, když přijde reklama, přepínám a hledám kde reklama neni.

Jikra

Mě vadí vždycky a na všecko a nejvíc jak řvou!

tom004

René já a Rudolf mi zrovna moc léto nepřipomíná,spíše jiné „radovánky“. I když je stará,pořád je jedna z těch koukatelných. Nevadí mi ani ostatní letní,většinou je nevnímám a jdu vařit kávu,nebo pro nějakou jinou dobrotu.Občas i na cigárko. :)

arygnoc

ne, vadí mi reklamy jako takové.

led

Čo si v zime pripravíš, v lete nemusíš hľadať. Tieto reklamy nás už pripravujú na leto, nie že by boli zostali z leta. Reklamné firmy pracujú s predstihom :D