Vadí vám nepořádek a špína?

Dneska jsem se rozhodl že budu uklízet svoje virtuální teritorium a rovnám zde vše podle abecedy a ukládám to na centrální počítač firmy Seznam protože zde je jistota že to bude fungovat bez problémů, dříve jsem vše při uklízení dával na počítač firmy Google nebo firmy Microsoft.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Majnkraftik

Jiná možnost

Pro mě je zajímavé že v pokoji ne ale když jsem na počítači u stolu a mám tam obali pytlíky papíry tak mě to strašně štve

Anizbor

Ano

Doplňuji:
Nejsem pontičkář,ale rozhodně čistoutu beru,jako základní pravidlo,pokud je někdo od malá naučený udržovat pořáde-ve všem,tak to obyčejně přetrvá,až do pozdního věku,ovšem,jsou i výjimky-bohužel.

karfigol

Ano

Ano, mě nepořádek vadí. Nejčastěji se mi hromadí staré faktury a nepotřebné doklady, s takovým nepořádkem si dokáže hravě poradit skartace dokumentů v Praze http://ekoskart.eu/