dáma z ČR

Vadí Vám mlaskání?

Vadí Vám mlaskání při jídle? Považuje to za neslušnost?

Nejlepší odpověď
chachar1922

Ano, vadí mi to dost. Akorát, mám známé, kteří nějak mlaskají i se zavřenou pusou a nemůžou za to. Ale jakmile vidím, že žvýkají s otevřenou pusou, tak rostu :D

Další odpovědi
cochee

Jak které. Některé vůbec neregistruju, z jiného mi brzy začíná hrabat :)

anonym

vadí mi to a sám také mlaskám, proto jím nejraději sám 🙂

hlavně v práci jím sám. poslouchat výchoďáky, jak u jídla řvou, poslouchají v telefonech písničky každý jinou a tlačí do hlavy něco, čemu říkají boršč a plave tam všechno, co doma našli, mi na chuti nepřidá

lexx

v prasečím chlívku ne
u stolu jo

sesednizkola

Tak nechapu, jak nekdo mlaska se zavrenou pusou a dosr mi to vadi.

zjentek

Dost ..proto také jsem určité intimní kontakty s některýma dámama úplně ukončil.