lucille

Vadí vám lidé co uctívají Ďábla?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Miroslavst

Ne

Je to každého věc co uctívá. Jen mi to nemusí vnucovat.

Mili @

Ano

mě tedy vadí, protože mi přijdou jako psychopati…
a ty jejich rituály jsou taky hóóóódně zvláštní…
sice to znám jen z filmů a knížek, ale stačí mi to!

anonym

Ne

Ne ale má to co do činění se schizofrenií.

poa.li

Ne

Jsou to jen bloudící lidé, kteří podle mne nemohou najít své místo v životě, tak zkouší něco dalšího.. a dalšího.. a dalšího…

mojitek

Ano

ANO. Každé bezduché a slepé uctívání nějaké modly (at uz je jakakoliv…) se mi příčí.

aramah

Ne

dudu

Ano

anonym

Ano

Jak pise pan Mojitek-plne s nim souhlasim.

Mousinek

Ano

GM

Ano

Terryle

Ne

Ale jak říká Miroslavst, nesmí mi to vnucovat. Ani nikomu jinýmu. Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého – a pokud do ní zasáhne kdokoli, ať je to muslim, katolík nebo satanista, v pořádku to není.
Jinak – to, co je v knížkách a filmech, to nejsou obřady opravdových satanistů ;o) To jsou legendy a povídačky, vzniklé na základě pár chorých myslí, co se možná k satanismu přihlásili, ale nikdy ho jako takový nepraktikovali. Všecko tohle vzniká z nedostatku informací, protože skuteční satanisté o svých rituálech a obřadech nic neřeknou.
A jinak souhlasím s poa-li, každý se hledá nějak. A v dnešní době je možná lehčí souhlasit s základním satanistickým heslem „zlo je možné přemáhat ještě větším zlem“ než s křesťanským „odpovídej na zlo dobrem“…

hanka R+

Ne

sama ho uctívam…