Funna

Vadí vám kuřáci?

Jaký na ně máte názor?

Nejlepší odpověď
tom004

Cokoliv jiného

Můj názor je úplně stejný na obě dvě skupiny. Každá z nich se té druhé snaží co nejvíce otrávit život.

Další odpovědi
dudu

Ne, jsem aktivní kuřák

Doplňuji:
Dokonce mám často pocit, že společnost je více tolerantní k feťákům, než k ohleduplným kuřákům.

cherreis

Ano, ale pokud mne neomezují, toleruji je

Doplňuji:
Mě vlastně ani nezbývá nic jiného, než to tolerovat.. Rodiče kouří oba, ale jelikož já ani můj 30letý brácha nekouříme, po dlouhé době jsme je přinutili aby kouřili jen v jedné místnosti. Naštěstí to dodržují ikdyž u nás můj bratr dávno nebydlí ;)

quentos

Ano, ale pokud mne neomezují, toleruji je

oni tedy omezují prakticky vždycky, už tím zamořováním vzduchu, ale nepřicházím s nimi do styku zas tak často, aby mě to ovlivnilo. Co mi ale vadí víc, jsou ty jejich kecy – považte, oni se cítí diskriminováni! To, že otravují nekuřákům vzduch, je jim asi uplně jedno, oni by ho chtěli otravovat všude, jako tomu bylo kdysi…

Pudlík

Ano, ale pokud mne neomezují, toleruji je

Doplňuji:
Ať si klidně kouří, tam kde není většina nekuřáků. Ale problém je, že zbytkový nikotin se uvolňuje do vzduchu a ohrožuje na zdraví i ostatní.

SonsyMite

Ano, a dost mi vadí

hnus…
Co z toho je?

  • zdraví
  • peníze
  • společnost
  • smrad
  • problémy
  • rychlejší smrt

DaveR

Ano, ale pokud mne neomezují, toleruji je

Kohut57

Kouření by se mělo zakázat všude tam, kde obtěžuje. Kuřák by tak mohl kouřit akorát u sebe na zahrádce a to ještě 5 m od plotu a nejvíce jednou za hodinu. Je to skoro všude lepší než u nás. Tady jsme extra prasata. Kouření, hazard,štětky,ko­rupce,podvody a zlodějiny mocných -" nejlepší "na světě je ČR. Máme se zač stydět.