dust8

Vadí vám, když máte ponožky navlečené obráceně, když to stejně není v botách vidět?

Doplněno: Myslel jsem spíše naruby, ale i obraceně levou za pravou a naopak je zajímavá úvaha. ;)

Nejlepší odpověď
Drap

Zatím jsem to nezkoušel. Zítra vyzkouším.

Další odpovědi
Edison

Myslíš, jako pravou na levý a levou na pravý? To mi fak nějak nevadí. 😁

Doplnění: To není úvaha, tak jsi to napsal. Naruby mi to vadí dost.

Bobek 2

To už by musela být u prstů na ponožce hodně velká díra, abych si mohl ponožku obléknout obráceně.

Edison

Přemýšlím, že jsem měl napsat, že obráceně mi to vadí… 😁 By byla ještě větší legranda… Ale nenechat se zmást! I levé a pravé ponožky existují. 😁

Edison

Krásná ukázka toho, jak nevhodně zvolené slovo absolutně změní význam. Přitom to správné slovo máme, „naruby“, žejo… 😉

dust8

To jo, ale udělal jsem otázku novou s tím. ;)