Complex

Vadí policii lezení po stromech, pokud to zahlédnou?

Třeba ve veřejném parku je to jiné, než na zahradě či ve vlasním lese?

Nejlepší odpověď
miroslav.bk

Nevim presne, ale podle meho nazoru je lezt a „lezt“.
Pokud si decka v ramci hry vylezou na strom, je to jine nez kdyz se u toho „budou chovat jako hovada“ a strom treba poskozovat.

Drive to bylo uplne normalni (deti lezly na stromy), ovsem jak je to v dnesni hyperkorektni facebookove dobe, trzko rict.

Další odpovědi
Drap

Po svých stromech si můžeš lézt do libosti. Po stromech veřejných jen pokud je neničíš a nebudíš tím veřejné pohoršení.