dust8

Vadí plně nabité powerbance přímé sluneční záření?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano vadí. Obecně se životnost Li-ON a Li-POL baterí s rostoucí teplotou zkracuje. Baterie rychleji stárne, tj. ztrácí svou kapacitu. Pro výdrž baterie je důležitý jeho stav nabití, který by se měl udržovat mezi 20 až 90%. Vybití do mrtě baterii zničí, pokud není okamžitě znova nabitá. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Lithium-iontov%C3%BD_a­kumul%C3%A1tor

Další odpovědi
elkon

Samozřejmě že vadí, nejen různým bateriím, mobilům, ale i elektronice jako takové všeobecně..

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.