aramah

Vadí-nevadí?Hlavně to neberte moc vážně.

Napíšete tři uživatelé které ván pijou krev?........­.............­......A tři naopak. Nepište třeba že jich je víc nebo že jste nad věcí.(Prostě ano nebo ne.)

Odpovědi
ten který je

Já bych to nedělal.Někdo je nám blízký někdo méně,ale myslím si že by to k ničemu nevedlo,spíše naopak.Nač to hrotit a hádat se zde?K čemu to bude?Zbytečně se potom tady budou lidé vztekat.

anonym

Nemohu odpovědět v sekci Ankety a zábava na otázku Napíšete tři uživatelé které vám pijou krev?

Uzamčená otázka.