LejdyTerr

Vadí křupání v zádech?

Když mě bolí záda, tak mě manžel obejme a zmáčkne a křupne mi páteř a mě je pak líp. Nemůže mi to nějak ublížit?

Nejlepší odpověď
KatkatkaW

Myslím že by Ti to nemělo nijak ublížit. Pokud máš nějaké větší problémy s bolestmi zad, měla bys s tím možná zajít k lékaři, ale jestli Ti objetí a zmáčknutí pomáhá tak by to nemělo být nutné :)

Další odpovědi
Damiana

Ono to „napravování“ má také svá úskalí. Když se to udělá špatně nebo je tam ještě nějaký jiný problém – třeba zánět – může to nadělat víc škody. „Skřípne“ se ti nějaký nerv a hotovo… Jestli trpíš na bolesti zad, doporučuji ti dobrého fyzioterapeuta nebo pravidelné masáže. Já hodně tancuji a také občas „cítím“ záda, ale mě nejvíc pomáhá plavání a sauna. Pak zajdu na masáž. Kamarádka nedá dopustit na thajskou.

badisko

neublizi a je to lepsi nez kdyby ti delal napr ..manzel mazaze a nic o nich nevedel …spousta lidi se domniva ze takzvanou mazazi neco spravi …ale opak je pravdou …pri spatne mazazi ti clovek muze zada jeste vic bloknout.. atak toto povitahnuti ti fakt neublizi…pokud nemas opravdu problem ze zady nejaky zavaznejsi…
Doplňuji:
wow masaze…:D…

vlk samotař

Po mě už pár let šlapou a ještě dejchám.

terry

Může. Jde o to, jak tě při tom drží, jak máš ruce, jstli jsi nadechnutá nebo ne atd.
Způsob prováděná bych konzultovala s nějakým doktorem. nrjlépe známým. Cizí to neradi slyíší.