elvan

Vadí, když se sype prací prášek přímo do bubnu?

Ptám se na zkušenosti. Sypávala jsem ho normálně do dávkovače, ale usazoval se všude kolem v různých škvírách, plesnivělo to, bylo to dost nechutné. Tak začínám dávat prací prášek a calgon (případně prací tekuté tablety) přímo do bubnu. Nemůže to třeba vadit prádlu, nebo pračce? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Hlada

Pračce ani prádlu to nevadí. Problém je v tom, že když prášek nasypete do vyčerpaného bubnu, tak se docela velká část prášku spláchne bez užitku do hadice a čerpadla. Lepší by bylo do bubnu předem nalít 1–2 litry vody.

Další odpovědi
hanulka11

to vůbec ničemu nevadí , pokud nepoužíváš předepírku ,ale rovnou praní