Luciášek32

vadí když mám ve třinácti trochu bříško??

Doplňuji:
do té kategorie jsem do dala jen tak nechce se mi to vybírat… a trochu znamená nwm no prostě jenom trochu neznamená to že mám 10 kilo navíc

Nejlepší odpověď
venkovan

Vadí a protože jsi na stránce atletika, tak je zřetelné co bys měla dělat aby se ztratilo.
Odsedni si od PC a dej si 15 poctivých sklapovaček, 15 křížení napnutých nohou přes sebe s tím, že paty jsou cca 10 cm nad zemí atd. A denně to tak 5 x opakuj.

Další odpovědi
Michal Kole

Popros rodiče, ať tě naučí naplavat nebo ať tě přihlásí na plavecký kurz.

Choď plavat pravidelně tak 4× týdně

Musíš plavat ALE svižně, správně (ne hrabat jako pes) a plavat, alespoň půl hodiny v kuse.

Zformuješ si postavu a bříško se ti zastrčí.

eLx

trochu neurčitá otázka, ne? ale jelikož je ti třináct – a to i přestože jsi to dala do kategorie atletika – bych řekl, že tě zajímá, zda to vadí klukům.. asi tě moje odpověď neuspokojí – jak kterejm.. btw: co je to „trochu“?

anonym

Nevadí,to vůbec nevadí.Jen jsi mě pobavila kategorií,atletika je dobrá,fakt na to bříško.Lepší než sledování nekonečných seriálů v televizi.Ka­tegorie vybírej,to se ti vyplatí.Jsou tu lidé,kteří odpovídají jen na otázky určitých kategorií.Jsou v nich totiž téměř profíci.

Ewíík

Ty asi nejsi moc inteligentní , co ??

anonym

NE NEVADÍ, POKUD SI BUDEŠ CHTÍT O NĚČEM POPOVÍDAT OD NÁZORŮ KLUKŮ AŽ PO ÚPLNÉ BLBOSTI, TAK MI NAPIŠ E-MAIL :)