FlAsh_7

Vadí, když má podnikatel web s vodoznakem (Webnode aj.)?

Nejlepší odpověď
aliendrone

ANO, pokud tedy má ambice působit seriózně. Jakmile firma nemá ani tu blbou necelou tícku/rok na vlastní doménu 2.řádu, je to pro lidi jasný signál – a víš jak to je > „Sytý hladovému NEVĚŘÍ!“ ;):D :D

Další odpovědi
anonym

Jak komu, většina uživatelů a návštěvníků webu zřejmě ani nebude vědět co to znamená a prostě jen ocení že má dotyčný podnikatel vůbec nějaký web, takže do začátku bych to nezatracoval. Pokud je obor tvého podnikání zcela mimo IT nemusel by to být velký problém. Pro firmu podnikající v IT by to ale zřejmě byla trochu ostuda (viz alien).