zjentek

Vadí čápům silné deště/bouře?

Jen tak jsem se nad tím zymyslel.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ABJTbc2tOc4

Nejlepší odpověď
Drap

V podstatě nevadí. Oni to berou trošku jinak. I když v danou chvíli je to i pro ně trošku nepříjemné, tak jsou zvyklí, stejně jako ostatní zvířata, brát přírodu takovou jaká právě je.

Další odpovědi
Nassin

Ne, nevadí. Dokonce jim nevadí ani sníh.

https://youtu­.be/IRtOgy9yN­ks

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

Definuj zvíře.

Rokio

Nassin: Mýlíš se. Čáp je zvíře.

Nassin

Rokio: čáp je pták.

quentos

A ptáci nejsou zvířata? :{DD>

Nassin

Ptáci jsou takové zvířata jako žížaly hadi.

Dochy

Podle wiki jsou zvířata (v tom přísnějším z několika možných výkladů) všichni obratlovci s vyjímkou člověka. Pták není člověk, pták je obratlovec, tudíž i podle poměrně přísné definice je pták zvíře.

Nassin

Kdyby jsi napsal, že pták je živočich, tak to beru.

Dochy

Živočich je i pavouk. A toho bych jako zvíře nebral. Pták je ale někde jinde. Ptáci jsou obratlovci. Co takový krokodýl? To je podle Tebe zvíře nebo ne? Podle mně tedy jo. A to je studenokrevný, takže třeba alespoň v tomto ohledu je krávě ještě dál než sýkorka.