Ljůca

vadí britské modré kočce samota? A přemístění záchodu?

ahoj, mam otazku. Premyslime o tom, ze si poridime britskou modoru kocku. Mame ale problem, na ktery si potrebujeme zeptat. Vadi britske modre kocce samota? Kdyz by jsme nebyli na par hodin doma, vadi ji to? A vadi premisteni zachodu? Pres den v jednom pokoji a v noci v druhem, tak by se premistoval zachod. Dekuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
www

Na přemístění si zvykne, neboj.
Pár hodin samoty žádné kočce nevadí, vždyť patří mezi největší spáče! 😁

Další odpovědi
arygnoc

ne, kocce samota nevadí.

když ji wc premistnite, musite ji ho znova ukazat (to same pri kazde louzicce, hovinku – netrestat! – ona nebude vedet, ze zachod je jinde.)

kdyz bude v noci jinde a pres den jinde, poridte zachodky dva – ale je to vice prace a podstýlky.

Nozdrolomo

samota jí nevadí, kočka je veskrze samotář.
Ale to přemisťování záchoda každý den 2×? No nevím.
Jestli to je pro to, že nechcete aby s váma kočka spala, tak vás to stejně přejde a kdyby ne, tak kočka se bude stejně dožadovat vstupu škrábáním na dveře a mňoukáním :) Toliko mojich 30 let zkušeností s kočkama ;)

anonym

Samota nevadi , ale zachody ji poridte 2. To by bylo jinak na jeji malinkou hlavicku moc. ☹ Ja mam velkou a je toho na me take nekdy moc !! ☹ -iv-

Emms

Každá kočka si dokáže se samotou poradit :),musí si na to zvyknout. A přemístění záchodu nevadí :). Když ji ho hned napoprvé ukážete, bude vědět, kde je a bude na něj chodit :). Hlavně ten záchod musíte denně vybírat :*. Ale ta samota na začátku.....no prostě nejdřív odejděte na hoďku pak na dvě a tak a pak ji ani nebude vadit, když bude sama třeba celý den, nezblázní se ;).

GM

Kočce samota nevadí, pěkně se prospí a pak se vám bude víc věnovat, až přijdete domů. Ale záchod bych nepřemisťovala v žádném případě. Kočka by z toho byla vystresovaná a mohlo by to dopadnout tak, že by chodila mimo něj, třeba hned vedle. To samé platí se střídáním druhu steliva. Mám mnohaleté zkušenosti.