Larissa

Václav zemřel… Nemůžu tomu uvěřit… :((((

Zrovna o Vánocích… :(
Doplňuji:
Jop, ale je taký ten předvánoční čas… :)

Nejlepší odpověď
anonym

Reakce máš už před hodinou na odkazu níže:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-slyseli-kdo-vyznamny-prave-dnes-zemrel

Další odpovědi
Deli

Před 10 dny mi zemřel táta.
Ono je to vcelku jedno, zda jde o čas předvánoční, nebo jiný, je to bolestivé tak jako tak.
Pana Václava Havla jsme měli moc rádi, mám tu fotku mého táty z r. 1990, sedí v ložnici a za ním je na zdi plakátek – Havel na Hrad!
Tak si říkám, že si tam někde nahoře teď spolu možná povídají…a bulím…

venkovan

Podle záběrů ve zprávách v tv v posledních měsících se to dalo čekat. Na to, že kouřil měl polovinu plic a další zdravotní problémy – je to na muže hezký věk.
A Vánoce – jen jestli to s těmi Vánocemi nějak moc všeobecně nepřeháníme a neženeme do těchto svátků moc sentimentu. Tam kde rodiny fungují – je to v pohodě, ale značná část našich spoluobčanů žije samo, děti a další příbuzní se k nim neznají a potom pro tyto lidi ta slova o svátcích a rodinné pohodě působí hodně depresivně.
Jsem pro aby se méně mluvilo, ale více jednalo.

roxy52

Já tedy Václava nemusím.

štamgast

O Vánocích? Dnes nesjou!

eLx

myslela jsi, že bude žít věčně?

Neguš

Podle mě to byl člověk s vysokým morálním kreditem i když ne všechny jeho činy byly tak vysoko.Těžko se s ním může někdo srovnávat.