Ewíík

Václav Havel,první český prezident.Mohli by jste mi přiblížit co přesně dokázal?Děkuji…

Nejlepší odpověď
Sůwa

Nemyslím, že je vhodný okamžik sečítat, jakých chyb se dopustil. Kdo jsi bez viny …V každém případě patřil ve světě k nejznámějším Čechům od doby Karla IV a jen díky jeho věhlasu se ví, kde ten náš malý kachňák leží. Jeho popularitu si tu ale málokdo uvědomoval a uvědomuje.

Další odpovědi
anonym

Je toho mnoho,tady se dočteš vše podstatné.

Zdroj: http://irefera­ty.lidovky.cz/100/527/­Vaclav-Havel

mosoj

Při amnestii v lednu 1989 propustit kdekoho z kriminálu!! Amnestie se netýkala jenom politické kriminality !!

Pro tento čin není ospravedlnění.

Drap

O mrtvých se má mluvit jen dobře. Takže – bez komentáře.

dedeg

byl to slavný a naivní snílek,který věřil,že pravda a láska zvítězí nad nenávistí.