magicm18

VÁCLAV HAVEL.

Co si o něm myslíte jako o človeku?

Nejlepší odpověď
led

Je to človek so svojimi kladmi a zápormi.
Hodnotiť ho ako človeka môže len ten, kto ho dobre pozná. Ostatní môžu hodnotiť maximálne verejný obraz, ktorý bol o ňom vytvorený, dielo, vystupovanie, činy.

Další odpovědi
mosoj

Václav Havel by za minulého režimu královsky!! placený disident. Dalo by se říci že to bylo jeho zaměstnání. Bohužel tato skutečnost mně nedovolí abych si ho vážil. Více si vážím těch co neměli co do huby, jejich rodiny trpěly nouzí, a přesto protestovali. Jeho restituce jsou OK.
V roce 1989 měl vybavený byt jako malokdo v tehdejší republice a jezdil v mercedesu.
To vše určitě nepořídil za plat kotelníka a pod. To se mu to protestovalo, když byl existečně zajištěný.

GM

Nemusím ho.

arygnoc

také by se mi lehce filozofovalo, dostat v restituci barrrandov (není to jeho zásluha, vlastnit ho, nýbrž jeho předků).

je jaký je, jeho dílo mne neoslovilo.

Drap

Nemohu ho dost dobře hodnotit jako člověka, protiže ho znám jen z médií.Určitě má dobré a špatné stránky. Ty dobré neznám, a z těch špatných mě na něm vadí nejvíce že lže.