rakave

Váčky pod očima od práce na PC

Udělaly se mi pod očima váčky.V posledních 2 letech jsem hodně pracovala na počítači,6–8 hod denně a mám pocit,že právě to mi zapříčinilo,že se mí váčky vytvořily.Teď už tolik u PC nepracuji,jen tak 2 hod denně a to ještě né v kuse,rozloženo během dne.Myslíte si,že se mi váčky samy ztratí když jsem PC omezila? Anebo čím to podpořit aby se ztratily? Pitný režim dodržuji.Díky za rady.

Nejlepší odpověď
annas

Možná mně nebudete věřit, stejně tak jako odpůrci alternativní medicíny, i když ji nevyzkoušeli v praxi. Nepřesvědčuji Vás, mám vlastní zkušenosti.

Váčky pod očima svědčí o nevyrovnané energii ledvin. Pití závisí na tom, kdy pijete, jako množstvíí najednou atd.

Ze obličeje je možné leccos vyčíst.

Čtení z tváře: Obličej jako obraz našeho zdraví

http://www.vi­talia.cz/clan­ky/cteni-z-tvare-oblicej-jako-obraz-naseho-zdravi/
--

Stejně tak píše lékařka: Pročtěte si její vysvětlení.

Prvními známkami slabých nebo poškozených ledvin bývá únava, hlavně po ránu, váčky pod očima, časté nebo naopak méně časté močení, pobolívání v zádech a zhoršení sluchu. Kvalita ledvin se pozná také na kvalitě vlasů. atd.

http://www.e-stranka.cz/re­generace/2003/02/l­edviny.htm

Další odpovědi
lota

Stejně jako výše, první, co mě napadlo jsou ledviny. Pokud jste omezila práci u PC a váčky přišly až potom, nemusí to mít vůbec spojitost.

Seznam.cz

Váčky jsou sexy.