Lovecpedofiů

V zpovědnici řádí pedofil. Lze s tím něco dělat?

Dobrý den. Na webu zpovednice.cz řádí pedofil. Jmenuje se hmmmm a je mu 39. 11leté holce píše „ahoj kočko“ nebo „jsi hezká?“ bojím se, že jí chce znásilnit.
Co s tím dělat?

Nejlepší odpověď
Hlada

Neboj se. Přes dráty ani přes WiFi ji neznásilní.
O tom, jak se mají děti chovat na internetu toho bylo napsáno a natočeno dost, takže to není potřeba tady opakovat.

Další odpovědi
autacek

Znásilnit přes internet?

dubraro

A víš jistě, že je to pedofil? Že je to vůbec muž? Že je mu 39? Že 11-letá holka není 50-letý homosexuál? Atd…

ivzez

No, Lovče, tady ho neulovíte.
Jste-li si svým „odhadem“ jist,
obraťte se na policii.

Lovecpedofiů

dubraro: Je to velmi pravděpodobné. Ta holka má evidentně vyjadřování na tento věk. Já to dovedu poznat, jelikož jsem jen o pár let starší než ona a vím, jak kluci v jejím věku píší a holky asi budou psát podobně. A ten hmmmm je pedofilií naprosto posedlí, baví se na Zpovědnici tím, že mnoho jiných lidí označuje za pedofily.