salsa verde

V tomto počasí jaké bylo dnes vždycky řeším…

takové dilema: oblíknout svým dvěma chlapečkům (2 a 4 roky) pod kraťásky trenýrky nebo ne? Je lepší aby to „větralo“ nebo raději z důvodu hygieny kdy třeba sedí v pískovišti dát spodní prádlo…

Nejlepší odpověď
panenka

Když jsem s malým na pískovišti pod kratásky mu dávám vždy ještě trenýrky aby to pak neměl od písku .Jinak pokud jsem s ním doma nosí vždy jen kratase

Další odpovědi
hanulka11

já bych jim dala jen kraťásky -já to tak dělala ,