nyjono

V souvislosti s otázkou dudu – jak velkou máte fin. rezervu? Vydrželi byste bez příjmu půl roku bez problému?

Odpovědi
Drap

Mám přiměřenou rezervu

Rokio

Trojnásobek minimálních měsíčních výdajů. Jedná se o částku 36.000 Kč. Bez příjmů bych vydržel 3 měsíce.

Pepa25

Ano.

zjentek

Zjevně bude třeba učit se žít bez peněz a zaměstnání (pokud je zájem přežít BEZ PROBLÉMŮ). Čili jako malé děti!

Těch 85tis. kaček rodině se třeni dětmi a ženou v domácnosti výrazně nepomůže (půlroční plat prostého lidu).

nyjono

Zjentku, proč zrovna 3 děti a žena v domácnosti?
To je průměrná česká rodina?