lagush

V seriálu Vinaři, z kama přesně mají kroje?

Doplňuji:
Banán88 je pravda, že ten dívčí vím, je kyjovský my máme u nás totiž taky kyjovský, ale ten mužský jsem nepoznala… tak se ptám.

Nejlepší odpověď
jjj123456789

Řekl bych, že to bude jako s nářečím ve Vinařích, což znamená že je to takové, jak si pražáci představujou, že to na Moravě je.

Další odpovědi
marci1

Chlapci podlužácký, dívky kyjovský. 🙂
Doplňuji:
Ve videu ve zdroji je uvedeno jaké kroje to jsou. 🙂

Zdroj: http://www.ipri­ma.cz/vinari/vi­no-morava/video-co-to-maji-ve-vinarich-herci-na-sobe-za-kroje

Banán88

teda ja to jeste nevidel a v krojich se nevyznam, ale uz podle dotazu „z kama“ bych se nebal soudit, ze by jste nam to mohla driv rict Vy ;) .. (v dobrem, su Znojmak)
Doplňuji:
Lagush ;) je mi jasne, beru zpet, byl to jen zert, nerad bych zlobil ;)

setapouch

Úplně přesně? Ze skladu garderobiérů.

Emefej

Z kama? Z fundusu.

zzzzz

Seriál mi nic neříká, ale kroje jsou to krásné:-)

marci1

Taky seriál nesleduji, ale kroje se mi strašně líbí, hlavně ten kyjovský.:-)