Avatar uživatele
romantrna

v roce 2006 odsouzen zaq mareni uredniho rozhodnuti na 4 mesice a odesel jsem do cizyni tak zda se na mne vztahuje

dobry vecer mam dotaz ohledne amnestrie a to byl jsem v roce 2006 odsouzen zaq mareni uredniho rozhodnuti na 4 mesice a odesel jsem do cizyni tak zda se na mne vztahuje a zdatez se vztahuje na paragraf za nenastoupeni do vykonu trestu dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4129 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sio

pokud jste stíhám jako uprchlý (a to je docela možné), tak se vás amnestie netýká. Vy jste nenastoupil čtyřměsíční trest? Obvykle se vyhýbám komentářům určitých případů, ale tohle je opravdu neskutečná pitomost, zadělal jste si na mnohem větší pálku. Čím déle se vyhýbáte trestu, tím horší to bude.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

ne, vy jste hledaný interpolem a naší jednotkou " lovci lebek" a dostanete tvrdší trest

(zachvíli nám sem napíše Radovan Krejčíř) :D jestli se může vrátit a dostane amnestii

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

to nevím zde je odkaz:
http://www.trestni-rizeni.com/vyklad-pojmu/amnestie-z-1-1-2013-vyklad

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Být tebou, vrátím se do té cizyni. I když ani netuším, kde to může být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fogel

Zdravim.Pokud si byl,uz odsouzen a mel si nastoupit vykon trestu,tak se na tebe amnestie vztahuje.Ale budes znovu souzen za mareni uredniho rozhodnuti,protoze si nenastoupil trest v danem terminu.Ale za to dostanes max.podminku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek