romantrna

v roce 2006 odsouzen zaq mareni uredniho rozhodnuti na 4 mesice a odesel jsem do cizyni tak zda se na mne vztahuje

dobry vecer mam dotaz ohledne amnestrie a to byl jsem v roce 2006 odsouzen zaq mareni uredniho rozhodnuti na 4 mesice a odesel jsem do cizyni tak zda se na mne vztahuje a zdatez se vztahuje na paragraf za nenastoupeni do vykonu trestu dekuji

Nejlepší odpověď
sio

pokud jste stíhám jako uprchlý (a to je docela možné), tak se vás amnestie netýká. Vy jste nenastoupil čtyřměsíční trest? Obvykle se vyhýbám komentářům určitých případů, ale tohle je opravdu neskutečná pitomost, zadělal jste si na mnohem větší pálku. Čím déle se vyhýbáte trestu, tím horší to bude.

Další odpovědi
BANAN93

ne, vy jste hledaný interpolem a naší jednotkou " lovci lebek" a dostanete tvrdší trest

(zachvíli nám sem napíše Radovan Krejčíř) :D jestli se může vrátit a dostane amnestii

briketka10

to nevím zde je odkaz:
http://www.trestni-rizeni.com/vyklad-pojmu/amnestie-z-1-1-2013-vyklad

terry

Být tebou, vrátím se do té cizyni. I když ani netuším, kde to může být.

fogel

Zdravim.Pokud si byl,uz odsouzen a mel si nastoupit vykon trestu,tak se na tebe amnestie vztahuje.Ale budes znovu souzen za mareni uredniho rozhodnuti,protoze si nenastoupil trest v danem terminu.Ale za to dostanes max.podminku.