smoulinkaq

v reklamě bylo že jak si vezmu zboži na splatky tak splacim ho až po pul eoku vite někdo otom něco?

Doplňuji:
po pul roku se splaci

Nejlepší odpověď
Hlada

Reklamu jsem sice nečetl, nevidím v ní ale žádný problém. Pro věřitele je to výhodné. Po dobu půl roku má nárok na úroky z celé poskytnuté částky, takže jasnou mysl, než něco takového podepíšete.

Další odpovědi
www

Neznám onu reklamu, výrobek, podmínky splácení, nic ☹
Je nutné vše si nejdříve prostudovat, pak teprve po zvážení koupit/nekoupit.

marci1

Reklama je možná, ale důležité je zvážit, jestli je člověk schopný splátky za 1/2 roku splácet a nevystaví se hrozbě exekuce.