V programy Speccy se mi ukazuje teplota pevného disku 36°C a když na něj sáhnu je rozhodně teplejší, čím to je ?

Nejlepší odpověď
casey

Nemel by byt teplejsi. Vyzkousejte jeste nejaky jiny program. Dobra utilitka na disky je crystaldiskinfo, krome teploty (ktera sedi i s everestem) ukazuje ze SMARTu vsechny zajimave hodnoty, vcetne „nabehanych“ hodin.

Další odpovědi
baghira

A není to tím, že subjektivní vnímání tepla dotykem je na pendrek? Když si sáhneš na stejně teplou desku dřevěnou, kovovou nebo plastovou, pokaždé budeš mít jiný pocit.