terezie.k

V programu Picassa jsem si upravila červené oči na fotce, ale poté se mi nelíbily. Dají se upravit zase na ty červené?

Nechtěla jsem červené oči na fotce, tak jsem klikla na úpravu, ale nelíbí se mi jak se zbarvily. Chtěla bych je opět takové jako byly předtím. Červené. Dá se to?
Doplňuji:

  • Upravenou fotku s očima jsem uložila.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jsi soubor neuložila, prostě jej jen zavři (bez uložení) a znovu otevři.
Případně, pro navrácení úprav, stiskni Ctrl + Z.
Doplňuji:
Pak jedině zkus to Ctrl + Z (pokud jsi Picasu mezitím neukončila), jinak pomůže jen ruční editace obrázku (ruční ´obarvení´).
Pro příště doporučuju upravenou fotku uložit pod jiným názvem, originálu se pak změny nedotknou.