rady74

V případě,že by mi soud nařídil alimenty,jak je to s placením?

Kdy by mě soud nařídil placení alimentů třeba 2000,–kč,je možné zaplatit tuto částku třeba 1* za 3měsíce a bez postihu?Ptám se,jen že jsou v tomto případě právní kličky a pak je plátce nepostižitelný,hlav­ně,že dá něco na dítě.děkuji za odpověď

Odpovědi
anonym

to sice možné je, ale vystavujete se exekuci. Většina samoživitelek neví, že může požádat o exekuci neplatiče výživného.

Mapel

Částku stejně musíš zaplatit celou, jenom trochu odsuneš problém při soudní mašinérii a pak když ti spadne velmi krásně placená exekuce, tak si potom řekněš, „Proč já těch b----h 2000,– nezaplatil a teď musím platit navíc desetinásobek“.

terry

Chceš se vyhnout placení? Nechceš přilepšit svým dětem?