edguy

V polovině listopadu se posílala žádost o zrušení výživného na zletilou dceru,která ukončila svévolně studium na VŠ,

po ukončení 1.ročníku.Do dnešního dne nepřišlo žádné vyrozumění od soudu.Co s tím?Napsat tam znova?Je již přihlášena na ÚP.

Odpovědi
Drap

Určitě bych napsal znovu.

Mapel

Pokud jste posílala dopis s dodejkou a ta vám přišla potvrzená, je žádost u soudu potvrzená. V každém případě zašlete dotaz a pokud jste nepoužila dodejku, tak směřujte dotaz zda vůbec obdrželi vaši žádost. Nejsem si jist, ale přerušením studia automaticky končí povinnost platit výživné.