Pavel1212

V Picase 3 jsem si upravil několik fotek s tím, že je potom dávám na Rajče, jenže ony nejdou ani kopírovat, přesunovat a

ani nejde, jakože dám Malování a tam uložím to, co mám teď na ploše…Proč?? Jak to mám nějak přidat do složky, abych to z té složky mohl dát na Rajče.net????????

Nejlepší odpověď
tom004

Picasa používám.Na dolní liště P.,kde jsou ikony,vytisknout,e-mail,atd.,mám ikonu rajče.net.Zadá se na rajče.net,a zobrazí se v Picasa.Potom stačí vybrat složku v P.,tlačítkem odeslat do R.,a postupovat podle nabídky,úprava velikosti,atd­.Doufám,že to tak stačí.

Další odpovědi
chudst

Picasa 3 neznam, predpokladam, ze je to program na upravu fotek.

Predtim, nez je budete presouvat, ukoncete program. Pak normalne jdete do slozky, kde je mate ulozeny a pretahnete si je tam, kam chcete.

doplneno: Mozna jsem to pochopil spatne – vy je nemate ve slozce, jen v tom programu a z nej vam nejdou presunout do slozky? To je dost dobre mozne – ale nemate je jen v tom programu. Mate je 100% ulozeny i nekde na disku, jen je musite najit. Musite zjistit nazev jedne fotky, kterou dejte normalne do hledani (Start-Hledat). Danou fotku si pak otevrete ve slozce a mely by tam snad byt vsechny fotky daneho programu.