Avatar uživatele
Pavel1212

V Picase 3 jsem si upravil několik fotek s tím, že je potom dávám na Rajče, jenže ony nejdou ani kopírovat, přesunovat a

ani nejde, jakože dám Malování a tam uložím to, co mám teď na ploše…Proč?? Jak to mám nějak přidat do složky, abych to z té složky mohl dát na Rajče.net????????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, tom004 před 4686 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Picasa používám.Na dolní liště P.,kde jsou ikony,vytisknout,e-mail,atd.,mám ikonu rajče.net.Zadá se na rajče.net,a zobrazí se v Picasa.Potom stačí vybrat složku v P.,tlačítkem odeslat do R.,a postupovat podle nabídky,úprava velikosti,atd­.Doufám,že to tak stačí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Picasa 3 neznam, predpokladam, ze je to program na upravu fotek.

Predtim, nez je budete presouvat, ukoncete program. Pak normalne jdete do slozky, kde je mate ulozeny a pretahnete si je tam, kam chcete.

doplneno: Mozna jsem to pochopil spatne – vy je nemate ve slozce, jen v tom programu a z nej vam nejdou presunout do slozky? To je dost dobre mozne – ale nemate je jen v tom programu. Mate je 100% ulozeny i nekde na disku, jen je musite najit. Musite zjistit nazev jedne fotky, kterou dejte normalne do hledani (Start-Hledat). Danou fotku si pak otevrete ve slozce a mely by tam snad byt vsechny fotky daneho programu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek