Lásenka

V PC mi začalo pískat, proč to dělá?

Jak to odstranit? Nevíte někdo?

Nejlepší odpověď
rynek878

s největší pravděpodobností Vám odchází jeden z větráku.(zdroj,gra­fika,processor)

Další odpovědi
anonym

pokud je to hodně vysoký a neměnný pískot, může to být i chipset zakladni desky, bublina která vznikla ve vrstvě teplovodivé pasty pasivního chladiče, možná dosluhující kond. .. zkuste pc otevřít a lokalizovat přesněji zdroj toho hluku, pak poradíme co s tím.

Lásenka

Děkuji za odpověď, to mám tedy radost :-/