flodur

V pátek v podvečer mi byly zaslány přes internetbanking peníze na účet do Poštovní spořitelny ale ještě tam nejsou.

Je možné že na to má vliv prodloužený víkend? Peníze byly odeslány stoprocentně.

Nejlepší odpověď
panenka

Ano flodure je to jak vy píšete je to tím že byl prodloužený víkend.Dnes jsem byla v České spořitelně taky se zeptat proč ještě nemám peníze na účtě že už je tam vždy mívám a řekli mi že je to právě tím že Pondělí a Úterý byl Státní svátek takže během zitřka bych už je na účtě měla mít