vera12

v ovladacich panelech v zastupci myš mi zmizel hardware ,myš nefunguje co s tím?

Odpovědi
anonym

  1. v ovl. panelech-přidat hardware a buď myš najde nebo nabídne doinstalovat ovladače
  2. v ovl. panelech – správce zařízení (systém) klik na myš a jiná poloh. zařízení (buď tam je a dát „vyhledat změny hardware“) pokud není, krok 1

a) možná je v „další zařízení“ se žlutou značkou (neznámé zařízení), klik na nezn. zař. otevře se okno a přejít na kartu „ovladač“ a aktualizovat

pro ovládání používat tabelátor pro přesuny v kartách a menu, potvrzovat výběr entrem