V noci se probouzím a mám extrémní nával negativity. Co s tím mám dělat???

Nejlepší odpověď

Zlatý

To nevzniká samo od sebe, musí to mít nějakou příčinu. A já myslím, že víš, co tě trápí. Je potřeba vyřešit ten problém, který je pravděpodobně psychického charakteru a budeš spinkat jako nemluvně. ;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Jeben nápad bych měl. Zkus myslet pozitivně přes den.

Zlatý

zkus se dotknout uzemňovacího kolíku v zásuvce, ten by měl spolehlivě negativního potenciálu zbavit, ostatně pro ten účel byl přímo navržen :-)

Pokročilý

Ja vždy vstanem,aj po zlom sne,myslím na niečo úplne iné,prejdem sa,niekedy si dám kávičku a cigaretku.Keď to prejde,a cítim, že by som mohol zaspať,potom si ľahnem.Prevalovať sa v posteli je trápenie,tak vstanem,a robím niečo iné, napríklad si čítam zaujímavé otázky a odpovede na www.odpovedi.cz

Pokročilý

Autoerotika, sex s partnerem, nebo naopak naordinovat si trest, (pás cudnosti, pouta, apod.), ono tě to příště přejde.

Stříbrný

Pokud Vás nic netrápí, může Vám (tělu) chybět některý důležitý prvek, minerál/y, vitamíny.
Například vyšší deficit hořčíku vede až k nočnímu pocení a děsivým snům....

Diskuze k otázce

Stříbrný

da ny

Pokud neřešíte nějaké problémy, nemáte starosti, životní ztráty,
možná Vám chybí minerály a vitamíny. deficit Mg má kdekdo.
Jeho nedostatek způsobuje křeče, cukání víčka, pocení, noční děsy, ošklivé sny, stres aj.
Zkuste vhodně doplnit, např. https://www.benu.cz/…
Aby se minerály a vitamíny vůbec přisvojily, často potřebují pomocníky. Samotné dodávání hořčíku je o ničem. Neměly by chybět vit. skupiny B.
Bez kombinace s vápníkem to nejde, byly by to vyhozené peníze, nevytvoří se zásoba, jem "projde". Musel by se užívat denně, stále.
Na stres a depresivní nálady je vhodné zakoupit ještě Niacin (B3).

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 2398
Zlatý mosoj 1671
Zlatý marci1 1665
Zlatý annas 1649
Zlatý Kepler 1215
Zlatý hanulka11 1028
Zlatý gecco 846
Zlatý briketka10 803
Zlatý quentos 801
Zlatý ivzez 749

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.