Googlenka

V noci se probouzím a mám extrémní nával negativity. Co s tím mám dělat???

Nejlepší odpověď
Alesh

To nevzniká samo od sebe, musí to mít nějakou příčinu. A já myslím, že víš, co tě trápí. Je potřeba vyřešit ten problém, který je pravděpodobně psychického charakteru a budeš spinkat jako nemluvně. 😉

Další odpovědi
zjentek

Jeben nápad bych měl. Zkus myslet pozitivně přes den.

anonym

zkus se dotknout uzemňovacího kolíku v zásuvce, ten by měl spolehlivě negativního potenciálu zbavit, ostatně pro ten účel byl přímo navržen 🙂

zbyndo

Ja vždy vstanem,aj po zlom sne,myslím na niečo úplne iné,prejdem sa,niekedy si dám kávičku a cigaretku.Keď to prejde,a cítim, že by som mohol zaspať,potom si ľahnem.Prevalovať sa v posteli je trápenie,tak vstanem,a robím niečo iné, napríklad si čítam zaujímavé otázky a odpovede na www.odpovedi.cz

Kazatel

Autoerotika, sex s partnerem, nebo naopak naordinovat si trest, (pás cudnosti, pouta, apod.), ono tě to příště přejde.

da ny

Pokud Vás nic netrápí, může Vám (tělu) chybět některý důležitý prvek, minerál/y, vitamíny.
Například vyšší deficit hořčíku vede až k nočnímu pocení a děsivým snům…

da ny

Pokud neřešíte nějaké problémy, nemáte starosti, životní ztráty,
možná Vám chybí minerály a vitamíny. deficit Mg má kdekdo.
Jeho nedostatek způsobuje křeče, cukání víčka, pocení, noční děsy, ošklivé sny, stres aj.
Zkuste vhodně doplnit, např. https://www.be­nu.cz/dologran-natural-90g-1547511211
Aby se minerály a vitamíny vůbec přisvojily, často potřebují pomocníky. Samotné dodávání hořčíku je o ničem. Neměly by chybět vit. skupiny B.
Bez kombinace s vápníkem to nejde, byly by to vyhozené peníze, nevytvoří se zásoba, jem „projde“. Musel by se užívat denně, stále.
Na stres a depresivní nálady je vhodné zakoupit ještě Niacin (B3).