mosoj

V Německu nemusí řidiči ve dne svítit. My ano. Co vy na to?

Když se u nás denní svícení zavádělo, tak se mimo jiné toto opatření zdůvodňovalo tím, že se v Německu svítí.

Nejlepší odpověď
mojitek

No ja si myslim,ze to sviceni rozhodne je dobry napad.Auto nebo motorka je hned videt.Ja s tim problem nemam-proc taky?Ale vytaci me ,kdyz nekdo sviti dalkovyma nebo neserizenyma tlumenyma primo do ksichtiku-a tech ridicu je opravdu hodne.Jinak s tema kontrolama ceskych ridicu nemeckymi policajty je to pravda,taky nas na dalnici hned za hranicema zastavil nakej jejich Simír v Bavoraku-bitte stop polizzei.Ale po kontrole dokladu jsme mohli jet dal a nakupy jsme si uzili a zaroven i usetrili,protoze tam je to vsechno mnohem levnejsi a neco dokonce mnohem mnohem levnejsi

Další odpovědi
cukrar

„opatření zdůvodňovalo tím, že se v Německu svítí.“
ale tím se to nezdůvodňovalo, alespoň v odborných kruzích.
mosoji, prosím, neberte to osobně, ale spoustu názorů a zdůvodnění se rodí v hospodě.