ReHu

V neděli mám jít na návštěvu. Máte tip, co vzít s sebou. Jako příspěvek k občerstvení.

Grilování, budou tam i děti. Většina bude autem. Troubu mám odpojenou a další stísněné podmínky. Myslela jsem koupit pár těch nízkých piškot.korpusů, poklást ovocem a zalít pudinkem. Nebo ovocný salát.
Máte vyzkoušeno něco jednoduchého?
Díky.
Doplňuji:
Díky za tipy. Nakonec nás tam bylo asi 30. Takže, cokoli bych vzala, bylo by OK 🙂.

Nejlepší odpověď
Deli

Ovocný salát je bezva nápad.
Já většinou nosím na takové akce velkou zeleninovou mísu proloženou různými druhy sýrů a dresinky.

Další odpovědi
Babunka

Tak já bych ti poradila skvělý ovocný desert. Sama ho připravuji celkem často a má vždy úspěch. Navíc je vhodný pro děti a velmi jednoduchý. :) Recept najdeš třeba tady: http://www.pekarna-domaci-recepty.info/ne­peceny-dezert-z-ovoce/

Zdroj: pekarna-domaci-recepty.info/ne­peceny-dezert-z-ovoce/

anonym

Dnes jsem se ptala na svestkovy kolac a take ho
" mam jako darek " . 🙂 Cokoli ke kaficku.
P.S. Kdykoliv jdu nekam , kde jsou deti , kupuji jim v Lidlu od Hariba gumove medvidky. Jsou ale v jednom obalu , ale jsou v nem minipytlicky s medvidky. Krasne si je pak deli. A bublifuky. Stoji malo a deti se vyradi. Je dobre mit jich zasobu , aby s edostalo na kazde dite. Ja je mam vzdy v aute a co zbyde , vezu zase domu. A necham na priste. -iv-

terry

Super nápady..