Avatar uživatele
ReHu

V neděli mám jít na návštěvu. Máte tip, co vzít s sebou. Jako příspěvek k občerstvení.

Grilování, budou tam i děti. Většina bude autem. Troubu mám odpojenou a další stísněné podmínky. Myslela jsem koupit pár těch nízkých piškot.korpusů, poklást ovocem a zalít pudinkem. Nebo ovocný salát.
Máte vyzkoušeno něco jednoduchého?
Díky.
Doplňuji:
Díky za tipy. Nakonec nás tam bylo asi 30. Takže, cokoli bych vzala, bylo by OK 🙂.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, hanulka11, barnajka, anonym před 4584 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Ovocný salát je bezva nápad.
Já většinou nosím na takové akce velkou zeleninovou mísu proloženou různými druhy sýrů a dresinky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Babunka

Tak já bych ti poradila skvělý ovocný desert. Sama ho připravuji celkem často a má vždy úspěch. Navíc je vhodný pro děti a velmi jednoduchý. :) Recept najdeš třeba tady: http://www.pekarna-domaci-recepty.info/ne­peceny-dezert-z-ovoce/

Zdroj: pekarna-domaci-recepty.info/ne­peceny-dezert-z-ovoce/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dnes jsem se ptala na svestkovy kolac a take ho
" mam jako darek " . 🙂 Cokoli ke kaficku.
P.S. Kdykoliv jdu nekam , kde jsou deti , kupuji jim v Lidlu od Hariba gumove medvidky. Jsou ale v jednom obalu , ale jsou v nem minipytlicky s medvidky. Krasne si je pak deli. A bublifuky. Stoji malo a deti se vyradi. Je dobre mit jich zasobu , aby s edostalo na kazde dite. Ja je mam vzdy v aute a co zbyde , vezu zase domu. A necham na priste. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Super nápady..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek