zjentek

V NDR prý nakonec hned ze startu vítr o síle 180 km/h, no máme mít bobky?

To už je dost blízko, ne? TVL bojim bijim!

Odpovědi
Kepler

Snad jen v nejprudších nárazech a na horách. Chtělo by to uvést zdroj. Windyty ukazuje něco jiného: v průměru tak 40 km/h a nad Baltem a Severním mořem to funí až 2× rychleji https://embed­.windy.com/. Žádné bobky, na Moravě se to bude rozpadat (můj odhad). Foukat bude nepříjemně, ale žádná vichřice to nebude (aspoň ne v nížinách).

orwell

Bobky nám nepomohou. 180 km/h, to už by nás koulelo po chodníku. Tady se zatím nic neděje a vůbec bych se nezlobil, kdyby to tak zůstalo.

Edison

Bobky? Proč? NDR… to je někde daleko, ne? V minulosti…

zjentek

Oprava: V SRN

zjentek

No tak jako zdroj jsem SAMOZŘEJMĚ použil Novinky, takže kachna se více či méně dala čekat. (;(;(;

Kepler

Tam se více méně pořád práší, hlavně rosničkáři neustále přehánějí, aby je nikdo a nikdy nemohl kritizovat, že nevarovali. Děje se to opakovaně a už dlouho.