metalavenged

V našem parku umírají ptáci. Nevíte, čím by to mohlo být?

Dobrý den,
každý den procházím našim parkem až 6× denně a od začátku jara jsem zpozorovala, že nám tam nějak umírají ptáci. Ať už to jsou mláďata, která nejspíše spadla z hnízda, nebo i velcí ptáci různých druhů. Dneska jsem před vstupem do parku uviděla holuba (od jara už patnáctý mrtvý pták). Nevím, jestli to je našim parkem nebo jde o věc, která se normálně stává v takovém přechodném období.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Je celkem normální věcí, že zvířata i ptáci umírají. Pokud se ti zdá počet mrtvých ptáků příliš vysoký, upozorni na tu skutečnost příslušnou veterinární správu.

Další odpovědi
Luxx

těžko říct.. možná chemický postřik stromů nebo mají parazita nebo je příčina úplně jiná..
oznam to na záchrannou stanici, ta by si s tím mohla vědět rady