V mem byte – bude bydlet pouze muj syn s pritelkyni – oba si tam daji trvale bydliste – hrozi mi nejaka rizika?

Nejlepší odpověď
stana73

Jestli je byt ve vašem vlastnictví,nechte si podepsat nájemní smlouvu se všemi podmínkami jako užívání,vystě­hování,pokud od nich chcete nájem,atd.Ono se říká-je to v rodině-,ale nikdy nevíte,co se může stát.Když to řeknu na rovinu: zblbnout můžou oni,ale i vy! A taková smlouva ochrání vás,i syna.

Další odpovědi
alexandra

To,že mají u Vás trvalé bydliště,nemá vliv na to,že by jste je z bytu nevystěhovala.Pokud ovšem není syn spoluvlastníkem­.Jinak s ním sepište nájemní smlouvu.
Ale pokud budou mít dluhy,a nebudou je splácet,tak k Vám přijde exekutor a nebude ho zajímat co je Vaše a co jejich.Jinak Vám snad nic nehrozí.

Venka

Pozor na to, pak už budete muset zažádat o soudní vystěhování. Mám s tím špatné zkušenosti.

dědapetr

Záleží bna nich pokud si vezmou půjčku tak exkuce a nebo je už z bytu nedostanete.