Ametyst

V loňském roce zemřelo mnoho známých osobností. Odchod které z nich vás nejvíc zasáhl, překvapil, dojal?

Za mě- Luděk Frýbort, Hannover.

Nejlepší odpověď
Kepler

Za mně to byla Květa Fialová a Jan Tříska. Karla Gotta jsem moc nemusel.

Další odpovědi
elkon

Jednoznačně Karel Gott. To je nenahraditelná osobnost, o čemž svědčí záplava svíček před jeho domem. To se už těžko bude někdy opakovat. A politici mohou jen závidět tu nekonečnou popularitu.

aliendrone

Protože se už „kácí v mém lese“, tak mne tyhle věci nedojímají a nezasahují, beru to jako přirozenou věc. V případě že ano, tak jedině NEGATIVNĚ v tom smyslu, pokud je tím nějak narušena dopravní obslužnost či nastanou pro mne jiné z toho plynoucí komplikace. K tomu, aby se mne to nějak dotklo bych k té osobě musel mít nějakým způsobem „blízký vztah“ (např. dobrý kamarád apod.)

Rokio

Souhlasím s elkonem. Karel Gott byl podle mě na úrovni Václava Havla, pokud jde o je váženost a prestiž.

Malvína

Karel Gott, Stanislava Lekešová, Květa Fialová, Václav Postránecký…

briketka10

Za mě to byl rozhodně Daniel Nekonečný.
Václav Postránecký „Nůžky, nože brousím“.
Pilot formule 1 Niki Lauda a herec Luke Perry.
A ano na Jana Třísku bych zapomněla, který
nás opustil již v roce 2017 asi sám dobrovovolně..
Na jeho černobílou nazpívanou Popelku nikdy
nezapomenu!

aliendrone

Kepler>>> Palec jen za to, žes Káju NEMUSEL. Byl to sice skvělý zpěvák, to se musí uznat, ale ruku na srdce – jak mě vyloženě vytáčelo tehdejší rádio, když alespoň 1 z 10 písniček byla srajda od Gotta… To se vážně nedalo. ;)

Ametyst

Normalizační hity do nás valí v jednom kuse. Hanička, Helenka, Míša, prostě po Velkém Listopadu jsme přistoupili velmi rychle na hru Cosmesi tosmesi a Nejsme jako oni. Teda kromě Petra Cibulky, ten jediný měl charakter.

elkon

Rokio, tak to jsi tomu „nasadil korunu“. Srovnávat takovou osobnost jakou byl Karel Gott, s ochlastou a povalečem.