Avatar uživatele
Ametyst

V loňském roce zemřelo mnoho známých osobností. Odchod které z nich vás nejvíc zasáhl, překvapil, dojal?

Za mě- Luděk Frýbort, Hannover.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Viktorie II. před 1546 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Za mně to byla Květa Fialová a Jan Tříska. Karla Gotta jsem moc nemusel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Jednoznačně Karel Gott. To je nenahraditelná osobnost, o čemž svědčí záplava svíček před jeho domem. To se už těžko bude někdy opakovat. A politici mohou jen závidět tu nekonečnou popularitu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Protože se už „kácí v mém lese“, tak mne tyhle věci nedojímají a nezasahují, beru to jako přirozenou věc. V případě že ano, tak jedině NEGATIVNĚ v tom smyslu, pokud je tím nějak narušena dopravní obslužnost či nastanou pro mne jiné z toho plynoucí komplikace. K tomu, aby se mne to nějak dotklo bych k té osobě musel mít nějakým způsobem „blízký vztah“ (např. dobrý kamarád apod.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Souhlasím s elkonem. Karel Gott byl podle mě na úrovni Václava Havla, pokud jde o je váženost a prestiž.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Karel Gott, Stanislava Lekešová, Květa Fialová, Václav Postránecký…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Za mě to byl rozhodně Daniel Nekonečný.
Václav Postránecký „Nůžky, nože brousím“.
Pilot formule 1 Niki Lauda a herec Luke Perry.
A ano na Jana Třísku bych zapomněla, který
nás opustil již v roce 2017 asi sám dobrovovolně..
Na jeho černobílou nazpívanou Popelku nikdy
nezapomenu!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Palec jen za to, žes Káju NEMUSEL. Byl to sice skvělý zpěvák, to se musí uznat, ale ruku na srdce – jak mě vyloženě vytáčelo tehdejší rádio, když alespoň 1 z 10 písniček byla srajda od Gotta… To se vážně nedalo. ;)

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Normalizační hity do nás valí v jednom kuse. Hanička, Helenka, Míša, prostě po Velkém Listopadu jsme přistoupili velmi rychle na hru Cosmesi tosmesi a Nejsme jako oni. Teda kromě Petra Cibulky, ten jediný měl charakter.

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Rokio, tak to jsi tomu „nasadil korunu“. Srovnávat takovou osobnost jakou byl Karel Gott, s ochlastou a povalečem.

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek