Avatar uživatele
Paty.D

V listpadu jsem měla ječné zrno a už mi zůstalo.Ve středu mám jít na vyříznutí,ale myslím že se změnšilo. Mám tam jít?

Bulka byla větší, teď je určitě menší. Má cenu chodit na vyříznutí? Myslíte, že uplně zmizí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4843 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Určitě bych tam šla, protože pokud se řádně místo nevyčistí, mohlo by se vám to znovu zanítit.
Ale vím, že se nevyřezává, pouze se nařízne /v místním umrtvení,/ aby mohlo vše nečisté z rány odejít. Jen tak se ho zbavíte. Možná dostanete ještě penicilínovou mast na doléčení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Anizbor

Také jsem to měla a dlouho,ale pak mi moc pomohla mastička od lékaře"Ophthalmo-Framykoin-comp.tento může napsat obvodní lékař a brzy je oko v pořádku,pře­ji,abyto pomohlo.Pozor na průvan!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Jestli to má či nemá cenu by měl rozhodnou lékař. Dle mne jít a na místě se s lékařem domluvit co znamená říznout a co nechat.
Osobně – pokud by řekl ven, tak bych ho poslechl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Mě ječné zrno vždyky nakonec zmizelo. Ale to vyříznutí asi nebude nic hrozného a budeš mít klid..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Dohoda s lékařem, stačí zavolat k očnímu, poradit se. Zákrok se d vždy odsunout.

Mohu doporučit přírodní bylinný gel, kterým zrno potíráte, také si vyrobíte kapičky a kapete během dne do oka.
Jsou výborné i při zánětu spojivek, za pár dnů je klid.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek