Miroslavst

V Lidlu mají čokoládu Milku za 11,90Kč, víte o tom?

Víte o tom?
http://www.thecho­colatereview.net/wp-content/upload­s/2008/08/mil­ka_nougatcreme_mi­.jpg
Mají více druhů-mléčnou, oříškovou, jogurtovou, prostě celý stojan.
Já si koupil a už nemám.

Nejlepší odpověď
led

Dobrú chuť. A prosím, nezjedzte všetko, nech dojde aj na Slovensko
Ďakujem

Další odpovědi
panenka

Dnes jsem byla na nákupu a koupila jich 10 a protože mám dost mlsné děti a i manžela tak s tych 10 doma zbýly 4 čokolády které jsem musela ještě schovat jinak by bylo i po nich.

vecernice

Sakra,to je levnější než v makru.Ráno valím tam!

aramah

Nechci vám kazit náladu ale u nás za 9,90kč

Gollumek.88

děkuju za info, skočim si pro ni :)

oskar

Kaufland včera za 8.90 kč.