verka

V Lanškrouně se našly nějaké kostry, nevíte o tom?

Nejlepší odpověď
anonym

http://tn.nova­.cz/zpravy/cer­nakronika/del­nici-nasli-podezrelou-lidskou-kostru-mozna-slo-o-vrazdu.html
ta lebka mi nikoho nepřipomíná,a v mém okolí se nikdo nepohřešuje

Další odpovědi
Miroslavst

Bylo to při přestavbě náměstí, byly nalezeny nějaké kosti, ale už přesně nevím čí a jak to dopadlo. Měl to však být historický nález.
Doplňuji:
Tak chyba. Nějaký kosti se našly při přestavbě náměstí, ale o tomto nevím. Ale poptám se a zjistím co a jak. Pak dám vědět.
Jedno vím jistě, nikdo známý to není-teda toho koho znám já :D