V kterých zemích ve světě je nejvíc oblíbená automatická převodovka?

Děkuji.

Odpovědi
Drap

Myslím, že vedou Arabské emiráty a USA

Kepler

Já myslím, že v USA. tam je drtivá většina aut s automatem. Četl jsem, jak zloději chtěli čórnout auto s manuálem, ale nepodařilo se jim vůbec odjet, protože nepřišli na to, jak se manuální převodovka obsluhuje.

Smackdown

Tam, kde je potřeba jezdit na větší vzdálenost, takže i Německo.

mzm

Třeba v Brně je velmi oblíbená. Je prakticky ve všech autobusech MHD.