Tw!st

V kterých supermarketech se dají koupit větší pytle rýže?

Vždycky objednávám rýži přes internet a to Jasmínovou nebo Basmati a většinou po 10 nebo 20kg pytlech. Je to takové nepraktické, čekat než přijde, platit poštovné… Tak si říkám, nikdy jsem v supermarketech neviděl takové pytle rýže. Vždycky jen takové ty malé krabičky s třemi sáčky rýže Parboiled nebo dlouhozrnné. V Amerických Walmartech to mají běžně. Dá se v nějakém supermarketu nebo kamenném obchodě v česku koupit například 20ti kilový pytel Basmati rýže?

Odpovědi
aliendrone

No, v superdupermar­ketech nevím, běžně je prodávají čongové (10 a 20kg pytle), já nakupuji jasmínovou (10kg) v SAPA (Tamda foods), stačí mi na celý rok a to ještě pak daruji co nespotřebuji. :)

Arne1

Ve vietnamských.

iceT

V Lidlu mívají větší balení rýže, když mají asijský týden,někdy i poté, ale kolik kilo to má, to fakt nevím. U vietnamských obchodníku asi najdeš taky.

nanosoft

V Lidlu je tento týden „v akci“ 5kg pytlíček jasmínové rýže za 199,– Kč