_136

V kterých státech vůbec neexistuje plyn a elektřina?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Podíl lidí, kteří mají přístup k elektřině je v obrázku v příloze – málo elektrifikované jsou pouze některé chudé africké země a Papua.
Plyn nemají tam, kde ho nepotřebují na vytápění a na přípravu jídel používají jiné zdroje energie (třeba dřevo).

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Electrifica­tion#/media/Fi­le:Access_to_E­lectricity.svg

Další odpovědi
xiperio

Řekl bych, že elektřinu mají všude. A plyn taky. Aspoň ve velkých městech.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.