hapiky

V kterých situacích si říkáte, že nesmíte ztrácet čas?

Nejlepší odpověď
Lucyfer

Řekla bych, že je to typické ve vztahu. Když je kůň takzvaně mrtvej… sesednout z něho. Ale obecně se to dá aplikovat úplně na všechno… co nám nejspíš nepřináší naplnění.

Další odpovědi
elkon

Když jde o něco důležitého.

Kepler

Když musím na velkou.

zjentek

Třeba do nákupů bych se moc nehnal, bo později mně stejně můžou sebrat vše, co jsem nakoupil, čili tam je to fuk. Ovšem to neplatí u jídla, tam musím přidat, zvláště je- li okolo strávníků více! Přece co sním, to už mně nikdo nesežere, ne? (;

paul1

No jednou jsem to zažil na vlastní kůži. Šel jsem z práce domů, foukal pořádný vítr a před naším činžákem mě něco přimělo podívat se nahoru. Uviděl jsem tam viset ze střechy pořádný kus plechu kymácející se ve větru. Asi jsem tenkrát překonal nějaký rekord v běhu, v okamžiku jsem byl u našeho vchodu a vletěl dovnitř. Plech tam ale držel nějak dobře, odstranili ho asi za hodinu přivolaní hasiči.

Lucyfer

Nejvíc snad člověk ztrácí čas, když jen stojí na místě a čeká na něco.
Nebo tehdy… když se zabývá nesmysly.