jirka F

V kterých případech omluva neomlouvá?

Existují vůbec takové případy?

Nejlepší odpověď
seraphico

Stejně jako neznalost zákona neomlouvá, tak i omluva za porušení zákona neomlouvá a přijde náležitý trest.

Další odpovědi
zjentek

Například když zdejší uživatelé nadávají Rokiovi do denmentů a podobných a on se jim za to v diskuzi vždy zdvořile omluví 🤷‍♂️

Rokio

Vražda, znásilnění, těžké ublížení na zdraví apod.

Také pokud něco špatného uděláš vědomě a úmyslně, tak tehdy omluva nepomůže.

Sameotazky

Za úmyslné poškození, ublížení atd.

elkon

Zjentek – když říkáš pravdu, tak to není nadávka, ani pomluva.

zjentek

Pravdu, pokud nemůžeš prokázat, tak nemáš. Tak mně prokaž že je Rokio dement a budu ti věřit. Do té doby si nepohrávej se zdravím druhých.