fortin

V kterou denní dobu jsou zde otázky generovány automaticky?

A kolik uživatelů na Odpovědi nakliká za den?

Odpovědi
standa

Na první část otázky lze odpovědět tak, že k žádnému ´automatickému´ generování otázek zde nedochází…, vše je závislé na úkonech který činí pisatel otázky.

Registrovaný uživatel ´pošle´ otázku na tento server ON-LINE a neregistrovaný musí pro zveřejnění otázky ´prokliknout´ odkaz, který mu příjde do mailu, takže zde může docházet k určitému časovému prodlení.

Co se týká druhé části (návštěvnost na tomto serveru), tak to se musíte obrátit na provozovatele, třeba vám tento ´citlivý´ údaj sdělí 🙂